24 Nisan 2013

Kamil Koç Çoluk Çocuğu Host Yaparak Bizi Mağdur Etti!

Bugün Kamil Koç ile yolculuğumda host olarak çalıştırdıkları 15 yasındaki belki o kadar bile olmayan bir çocuk vardı. Ankaraya ulaştığımzda bagaja gittiğimde benim bagaj çıkmadı bagaj açılışından bütün çantaların boşaltıncaya kadar başındaydım. Otobüsün içinde halen yolculuğuna devam eden İstanbul yolcuları olmasına rağmen önüne gelen bütün bagajı kimin olduğuna bakmadan rastgele çıkaran çocuk sayesnde benm bagajımda gümledi.

Hatta yolculuğuna İstanbula kadar devam edecek olan bir bayanın bagajını çıkartmış o bagajda ortada kalınca yolcu unuttu diye götürüyordu. Bir de utanmadan konunun üstüne de gitmiyorlar. Resmen mağdur kaldım. Bütün eşyalarm kayboldu hiç bir ses seda yok şikayetçiym.

Ugur 97 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön