16 Mayıs 2013

Kamil Koç Bir Dakika Geç Kaldım Diye Biletimi Yaktılar!

Biletimi 1 dk geç kaldım diye yandı diyerek tekrar para istediler. Açıklama yapmamı bile dinlemeden garajdaki bayan personeller resmen dalga geçer gibi imalarda bulundular .Ama Kamil Koç şoförü daha önceki seyahatimde uyumuş, geç kalmış diye yazıhanede 40 dakika bizi beklettiler ve şikayet bile etmemizi engellediler. Siz koca firma koca otobüsü tam 40 dakika geç çıkarıyosunuz da 1 dakikanın mı hesabını müşterinizle yapıyorsunuz? Ayıp size.

Ayrıca müşterilerin numaralarını canınız sıkıldığında sohbet için mi istiyorsunuz? Tuvalette kalan müşteriyi beklemeden hareket edip bir de tersleyip üstüne tekrar para talep eden bir firmasınız .Bir müşteri bin müşteri eder. Artık benim için bu firma yok.

Seda 100 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön