11 Şubat 2014

Kamil Koç Biletimi Değiştirme Konusunda Yardımcı Olmadılar!

Geçen cumartesi sabahı İstanbul-Ankara için 6:30 Kamil Koç seferine bilet aldım. Gecenin ilerleyen saatlerinde kişisel bir sıkıntımdan dolayı gidemeyeceğim için bileti açığa almayı veya iptal etmeyi denedim. Denedim ama ne kurumsal iletişim numarasından nede şubelerin numaralarından firmaya ulaşamadım (otogar dahil). İnternetden yolkartla halledeyim dedim oda giriş yapamadım sistemleri düzgün çalışmıyordu.

Neticesinde yapamadım ve sabah şubeye ulaştım ama onlar aracın gittiği için biletin yandığını (bilet bay bay oldu gibi alaycı bir tavırla) söylediler. Kurumsal firmalar diye bu firmaları tercih ediyorum ama maalesef hep sorun yaşadığım otobüs firmaları da en büyük firmalar. Şuan 52 tl zarardayım.

Yusuf 97 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf12 Şubat 2014

    Biletimin iadesinin mümkün olmadığına dair mail aldım. Politika ve yasa gereği bunu anlıyorum. Ama derdimin tam anlaşılmadığı kanaatindeyim, keza telefon ile iptal etmek için veya süreyi geçirdiğimden ötürü değil, hangi şubeye veya merkeze gitmem gerektiği için aramış, hiçbir telefona cevap alamamıştım. Burda sorun biletten çok şubelerin telefonla ulaşılması "güç" olmasıdır. Hak verilmelidir ki gecenin bir saatinde telefona cevap vermeyen bir yere ulaşmak mantığa aykırıdır..!Teşekkürler

  • Kamil Koç Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön