Kamil Koç Biletim İade Edilmedi!

Kamer Nur A. |

14 Martta Konya'dan Eskişehir e internetten bilet aldım 14:00 seferine.otobüsün güzergahı Konya-Eskişehir yazıyordu. Daha sonra beni otogardan arayıp otobüse nereden bineceğim soruldu. Söylediğim yerde bekledim ve gelen otobüsün tabelasında Eskişehir yazmıyordu bu yüzden ben de beklemeye devam ettim.otobüs gelmeyince aradığımda da giden otobüsün eskişehir otobüsü olduğu söylendi.

Otogara gidip bildirdim ve kesinlikle otobüsün suçlu olduğunu şikayet formu doldurmam şartıyla paramın kesinlikle geri yatırılacağını söylediler.müşteri hizmetleri arayıp evet haklısınız siz her gelen otobüse sormak zorunda değilsiniz eskişehir e mi gidiyor diye ama iade yapmıyoruz personel hatası yok dedi.iade istiyorum.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamer Nur A.
  14 Kasım
  19:23

  bana kesinlikle firma hatalı size yeni bilet verelim diyen gişe görevlisi kesinlikle bilet tutarının iade edileceğini söylemişti.Daha sonra müşteri hizmetleri tekrar arayıp siz otobüse soracaktınız eskişehir e gidiyor mu diye bu bzim suçumuz değil dedi ve hiçbir şekilde ne bilet ne de iade alamadım.Üstüne üstlük bir daha bilet sattılar bana bir daha asla kamil koç kullanmayacağım,kullanmıyorum da artık

 • 23 Temmuz
  10:04

  YOL ARKADAŞIM;

  Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir.

  Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.