10 Temmuz 2013

Kamil Koç Bilet Konusunda Sorun Çıkardı ve Araç Rötar Yaptı!

Kamil Koç' un Ankara'dan Erdek otobüsüne bilet aldım. Lakin garaja gittiğimde 23:59 arabası gelmemişti. Yazıhaneye sorduğumda "sizin biletiniz gözükmüyor" dedi görevli arkadaş. Oysa internetteki müşteri temsilcisine internetten alınan biletleri yazdırmak gerekiyor mu diye sorduğumda, "hayır kimliğiniz yanınızda olsun yeter" demişti. Ama ben ne olur ne olmaz diye yazdırmıştım. Gidip biletleri getirdim. Bu arada 12:30 arabası geldi ama bizim 23:59 hala yok.

Biletler ile yazıhaneye tekrar gittim. Bu kez personel "evet biletiniz varmış ama benim bilgim yok, diğer yazıhaneye gidin" dedi. Oraya gittiğimde "araç gişede kaldı, bu sebeble geç gelecek" denildi ve araba saat 12:50' de kalktı. Bu kadar rötar ve amatörlük olur mu?

Umut 125 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön