24 Nisan 2013

Kamil Koç Bagaj Sorunu!

23. 04. 2013 Tarih saat 23. 59 Lapseki -fethiye 16 nolu koltuk yolcusuyum. Otobüse binmeden önce bagaj tesliminde olanlar oldu. Ben sürekli aynı hatta yolculuk yaparım. oradan aldığım zeytin yağını defalarca fethiyeye getirmişimdir. Tenekede sıvı yağ olduğunu öğrenen mavin 15 gün önce toplantı olduğunu kesinlikle alamayacağını söyledi.

O zaman size soru 1-yolcular böyle bagajlarını nerede taşıyacaklar. (Dökülme tehlikesine karşı da, onlara ayrı bir bölme ayırabilirler). 2-Ondanda vazgeçtim. Ben yeni bir karar aldığınızı nerden bilebilirim. Beni biletimi alırken bilgilendirseydiniz matem. Ben yağı aldım. Beni otogara akrabalarım değil de Taksi getirdi. Ben o yağı yola mı dökeyim.

Nurcan 141 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan31 Ağustos 2013

    Nisan ayında yazdığım mesajı temmuz ayında bir telefon numarası vererek cevaplamış olmanızı KAMİL KOÇ gibi bir firmaya yakıştıramadım.

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön