19 Mart 2013

Kamil Koç Arızalı Araç Nedeniyle 3 Saattir Susurluktayız!

1926'dan beri insan taşıdığını iddia eden bir firma kullandığı otobüsler için neden yetkili servisten acil destek hizmeti kullanmaz? Susurluk'tan firnayla anlaşmış bir arkadaş geldi, patlak hortumu çıkma parçalarla değiştirmeye çalıştı ama olmadı, 3 saat bekledik. Yerine yetkili marka servisinin elemanı gelip orjinal parça desteğini verseydi ya da olmayacaksa daha erken teşhis koysaydı 3 saat beklemezdik. Neticede kriz anında müdahale Amatörce!

Müşteri hizmetlerindeki arkadaşa da sorduğum gibi bu tür durumlarda arızanın giderilmesi için verilen süre neden belirsizdir? Neticede Kamil Koç'un amatör bulduğum diğer firmalardan bir farkı olmadığını anladım. Hayırlı işler Kamilciğim, esen kal.

Emrah 74 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön