22 Mart 2013

Kamil Koç Araç Personelinin Üslubu Beni Çok Rahatsız Ediyor!

Serik - Ankara 15. 15 arabasıyla seyahat ediyorum. Isparta otogarda ara verdikten sonra muavin değişti. Servis yaparken bana değişik bir şiveyle "Koltuğunu dikler misin?" dedi. Ben arkamdaki bayanın rahatsız olduğunu düşünüp koltuğumu normal bir seviyeye getirdikten sonra, bana tekrar "dikler misin koltuğunu" dedi. Ben bir müşteri olarak benimle senli benli kaba bir şekilde konuşulmasından inanılmaz rahatsız oldum ve tepkili bir şekilde "yeterince dikleştirdim, ben rahat edemiycem artık" dedim.

Servis yapacağı için dikleştirmemi istiyormuş meğersem. Olayın devamında personeli üslubu konusunda uyardığımla benimle yine garip bir şiveyle "kardeşim" şeklinde hitap ederek konuştu.

Ahmet 98 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön