Kamil Koç Araç Değişimi Sonucu Aldığım Koltuğa Oturamadım!

Ayşenur T. |

Kamil Koç firmasının internet sitesinden 08 haziran saat 15.00 Ankara - Antalya'ya sağ taraf cam kenarı, 28 numaralı koltuğu satın aldım. Bu koltuğu seçerken diğer firmaların boş koltuk durumlarını kontrol ettim ve sağ taraf sadece Kamil Koç firmasında olduğu için bu firmayı tercih ettim.

Ancak 8 haziran pazar Aşti'ye gittiğimde otobüs modelinin değiştiğini, 28 no'nun sol tarafta olduğunu gördüm. Firma yetkilisi, internet sitelerinde araç değiştirme haklarının olduğunun yazdığını yapabileceği hiçbir şey olmadığını aracın dolu olduğunu söyledi.

Ben ise istedikleri değişikliği sattığınız hizmetin koşullarını koruyarak sağlayabileceklerini söyledim. Haksız rekabet var, şikayetçiyim!

Etiketler :

Araç Konfor Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşenur T.
  13 Haziran
  21:44

  Tekrar bu firmayı tercih etmem çünkü çözüm cevaplarında otobüs değişikliği yapabileceklerini(ki ben bu noktadan rahatsız degildim) ancak bunu yaparken sattıkları hizmetin niteliğini koruyarak yapabileceklerini şikayetçiyim. Ama firma otobüs değiştirme haklarinin olduğunu yazan gel-gec bir cevap yazmıştır.

 • 13 Haziran
  12:35

  Sayın ilgili,

  Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

 • Ayşenur T.
  10 Haziran
  18:20

  istediĞİNİZ araç değişikliğini yapabilirsiniz ANcaki sattığınız hizmetin KOŞULLARINI KORUYARAK bunu yapmalısınız. Yoksa benim gibi onlarca müşterinizi kaybedersiniz, elbette kaybettiğiniz her müşterinizin bizzat yakın çevresini kaybedeceğinizi unutmayınız!!