10 Haziran 2014

Kamil Koç Araç Değişimi Sonucu Aldığım Koltuğa Oturamadım!

Kamil Koç firmasının internet sitesinden 08 haziran saat 15.00 Ankara - Antalya'ya sağ taraf cam kenarı, 28 numaralı koltuğu satın aldım. Bu koltuğu seçerken diğer firmaların boş koltuk durumlarını kontrol ettim ve sağ taraf sadece Kamil Koç firmasında olduğu için bu firmayı tercih ettim.

Ancak 8 haziran pazar Aşti'ye gittiğimde otobüs modelinin değiştiğini, 28 no'nun sol tarafta olduğunu gördüm. Firma yetkilisi, internet sitelerinde araç değiştirme haklarının olduğunun yazdığını yapabileceği hiçbir şey olmadığını aracın dolu olduğunu söyledi.

Ben ise istedikleri değişikliği sattığınız hizmetin koşullarını koruyarak sağlayabileceklerini söyledim. Haksız rekabet var, şikayetçiyim!

Ayşenur 536 Okunma

Cevaplar

  • Ayşenur13 Haziran 2014

    Tekrar bu firmayı tercih etmem çünkü çözüm cevaplarında otobüs değişikliği yapabileceklerini(ki ben bu noktadan rahatsız degildim) ancak bunu yaparken sattıkları hizmetin niteliğini koruyarak yapabileceklerini şikayetçiyim. Ama firma otobüs değiştirme haklarinin olduğunu yazan gel-gec bir cevap yazmıştır.

  • Kamil Koç Temsilcisi13 Haziran 2014

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

  • Ayşenur10 Haziran 2014

    istediĞİNİZ araç değişikliğini yapabilirsiniz ANcaki sattığınız hizmetin KOŞULLARINI KORUYARAK bunu yapmalısınız. Yoksa benim gibi onlarca müşterinizi kaybedersiniz, elbette kaybettiğiniz her müşterinizin bizzat yakın çevresini kaybedeceğinizi unutmayınız!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön