01 Kasım 2016

Kalitesiz Hizmet Yapı Kredi Bankası'nda.

31.10.2016 tarihinde babamın Yapı Kredi Bankası bankası çağrı merkezi ile yapmış olduğu görüşmenin kurumsallık ve hizmet anlayışından son derece uzak olduğunu üzülerek belirtmek isterim. 444 0 444 no.lu çağrı merkezi üzerinden 10:30 itibarı ile k** k** isimli müşteri çağrı merkezi temsilcisi ile hoş olmayan bir diyalog yaşamıştır.

Bu görüşmede temsilcinin kurumsallıktan uzak ve yardımcı olmak dışında, müşteri ile polemik içerisinde girdiği doğru hizmet vermediği aşikardır. Babamın talebi sadece ekstrelerinin ev adresine gelmemesidir. Ancak bu konu maalesef tatsız haller almıştır. Temsilci hoş olmayan bir üslup ile müşteri ile görüşmüş lakayt tavırlar sergilemiş ve aynı zamanda Malatya şubesine faks göndermiş olduğunu iletmesine rağmen.

Öznur 346 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön