Kale'nin Kalitesiz Ürünleri.

Öner D. |

Mayıs 2014' de Silifke' den satın aldığım Kale marka Hilton lavaboyu kale yetkili bayinin elemanları yazlığımızın tuvaletine kurdular. Temmuzun başında taşındığımız evde ki daha ilk hafta da dolabın yan taraflarındaki ayrılmayı ve kapağında çatlamayı fark ettim. Servis geldi raporunu tuttu yaklaşık 2 ay sonra Kale'den beni arayan bayan "Bizim ürünlerimizde üretimden kaynaklanan hiç bir kusur olamaz, şikayet ettiğiniz konuların hepsi kullanıcı hatası" dedi.

Aynı anda alıp banyoya takılan daha uygun fiyatlı başka bir markaya ait dolap daha ilk günkü gibi dururken , kaliteli diye emsallerinden fazla para verdiğimiz Kale'nin hiç bir ürününü bundan sonra bedava dahi olsa evime sokmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kalite - Deformasyon Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öner D.
  16 Kasım
  00:52

  Haklısınız kale! Biz Atlantiste yaşadığımız için mecbur suyun içinde kullanıyoruz bu malları. Ama banyodaki Hilton lavabo için suya karşı muska yaptırdık onda bir sıkıntı yok şükür.

  Az beride oynayın sayın yetkili...

 • 13 Kasım
  17:36

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetiniz yetkili servisimiz tarafından incelenmiş olup, Üründe üretimsel olarak hiçbir üretim hatası mevcut değildir. Kullanım kılavuzuna aykırı kullanılarak aşırı derecede suya maruz kalmasından kaynaklanmaktadır.

  Bilgilerinize arz ederiz.
  Saygılarımızla.
  Müşteri Hizmetleri Yönetimi