24 Ekim 2014
#2772787

Kalekim Yalıtım Malzemesi Farklı!

Kaleden çatı teras yalıtımı için tam elastiki diye gösterilen malzemeden aldık. Malzemeyi kullandığımızda aldığımız malzemeyle kullandığımız malzemenin aynı olmadığının farkına vardık. Durumu kaleye bildirdik Exper geldi ve gösterilen malzemenin olmadığını onlarada söyledik..


Arkadaşlar bizim işimizi çözmekten ziyade bizi ikna etme yoluna gittiler. Hem maddi kayıp yaşadık hemde yalıtım görevini yerine getiremeyen malzemeleri yüzünden tekrar sil baştan yalıtım yapmak zorunda kaldık. Defalarca söylememize rağmen konuyla ilgilenip bizim sorunumuzu çözecek bir muhatap bulamadık.

Kenan Kenan 2.376 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Kenan16 Kasım 2014

  ürünü sattık siz ne yaparsanız yapın yaklaşımı çok yanlış çokkkkkkkk

 • Kenan31 Ekim 2014

  siparişi verdiğimiz ürünle sevk edilen ürün gündüzle gece siyahla beyaz gibi farklı malzemeler olup bunu anlamak için ne kale çalışanı nede bilirkişi olmaya gerek yoktur.. malzemeniz depomuzda durmaktadır.[velevki malzeme doğru gelmiş olsa dahi benim yalıtım sorunumu çözmeyen bir ürünü hangi maksatla satarsınız.] bundan sonrakı kale ile olan alışverişlerimde bu olayı anımsayarak kale ürünlerine olan güvenimin sarsıldığını anımsatarak yalıtım malzemesi adında gönderdiğiniz ürünü hafriyat dolgu işlerimde kullanacak ve kaleyi büyük altından kalkılamayacak bir tazminden kurtaracağımı saygılarımla ıfade etmek ısterim......

 • Kalekim Temsilcisi27 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Siparişinize ait kayıtlar üzerinden tarafımızdan yapılan incelemelerde sipariş etmiş olduğunuz ürünle tarafınıza sevki gerçekleşen ürünün birbirini tuttuğu tespit edilmiştir. Yerinde yapılan incelemelerde de yaşanan problemlerin ürün kusurundan kaynaklı olmadığı bilgisi tarafınızla da paylaşılmıştır. Sonuç olarak yaşanan problemin ürün ve veya üretim kusurundan kaynaklı olmadığı tespit edildiğinden ürün iadesi ve veya herhangi bir tazmin söz konusu değildir. Saygılarımızla.

 • Kalekim Temsilcisi24 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle bilmenizi isteriz ki; siz değerli müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize yönelik dilek, öneri ve şikâyetleri; daima en iyiyi sunma hedefi olan şirketimiz tarafından büyük bir titizlikle değerlendirilmektedir. Kalekim ailesi olarak; müşteri memnuniyeti kapsamında uygulanan kalite yönetim sistemleri ve üretim standardı uygulamalarının geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda büyük bir titizlikle çalışmaktayız. İlgili şikayetiniz firmamız tarafından değerlendirmeye alınarak, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler