01 Haziran
#12061244

Kalekim Seramik Yapıştırıcısı Bozuk Çıktı!

Kalekim' in 1052 adli seramik yapıştırıcısını aldık, yaklaşık 10 gün önce uygulama yapıldı. Derz işlemine geçmeden önce derz arasındaki kalan yapıştırıcılarını temizlemek istediğimizde tornavidanın ucunu değdirdiğimizde alçı gibi dağılmaya başladı normalde matkapla bile çıkmayan malzeme toz gibi dağılmaya başladı.


Satıcı firmayı aradık Kalekim'le görüşmemizi söyledi Kalekim'e şikayet oluşturduk ertesi gün yetkili geldi uygulamayı inceledi ve numune alıp gitti. Yaklaşık 5 gün sonra yetkili telefonla arayıp malzemenin analiz edildiğini herhangi bir problem olmadığını söyledi.


Bizim almış olduğumuz döşeme malzemesi ve yapılan tamamen boşa gitti firmanın ürünün arkasında durması gerektiği halde bizi kısa yoldan uğurladı.

Mustafa Mustafa 511 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Kalekim Temsilcisi27 Temmuz

  Sayın Mustafa Emir U. 0850 222 87 82 numaralı Kalekim İletişim Merkezi sorununuz ile ilgili sizlere hızlıca ulaşım sağlayacaktır. Saygılarımızla.

 • Mustafa27 Temmuz

  Hiçbir firma temsilcisinden tarafımıza dönüş yapılmadı bilginize

 • Mustafa08 Temmuz

  Herhangi bir dönüş yapılmadı

 • Kalekim Temsilcisi01 Haziran

  Söz konusu şikayetiniz ile ilgili olarak Kalekim Genel Müdürlükten, konuyla ilgili personelimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Kalekim Müşteri Şikayetleri Kalekim Kimyevi Mad.San.Tic.A.Ş. / Kalekim Chemicals Co. INC. Firuzköy Mah. Firuzköy Bulvarı No;188 /1 Avcılar 34325 İstanbul / Turkey

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler