12 Kasım 2018
#11138416

Kalekim Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetsizliği!

Firmamız tarafından 4 yıl önce Kale Grubundan çok ciddi rakamlar ödeyerek almış ve teras zeminine uygulatmış olduğumuz pu yalıtım malzemesinin aradan geçen yıllar içerisinde korozyona uğraması nedeniyle gerçekleştirdiğimiz lokal iyileştirmeler sonrasında son kat kaplama için uygulayacağımız ürün hakkında bilgi almak; mümkün ise ücreti makabili daha küçük ambalaj ve/veya numune temini yoksa söz konusu ürün ile bire bir uyumlu olabilecek muadil bir ürün (marka gözetmeksizin) temini konusunda bizzat bölge müdürü ve uygulama sorumlusu personelden yardım rica ettim.


Aradan geçen 4 iş günü sonunda ancak dönüş yapılmakla birlikte yardımcı olamadıklarını ancak piyasadan bizim temin edilebileceğimizi ifade eder (üst almaca) bir açıklamada bulundular. Ankara'daki 2 ayrı sanayi bölgesini dükkan dükkan gezmemize rağmen aynı evsafta olabileceği söylenen ürünleri temin edememiş olmak ve 200 metrekarelik Kale Yalıtım uygulamasında korozyona uğrayan ve tamirat gören 1/2 metrekarelik alana uygulanacak kadar bir malzemeyi bile tedarik etmekten uzak bir firmanın ürünlerini bir kez daha kullanmaktan uzak duracağımızı belirtmek isterim.

Ugur Ugur 1.180 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kalekim Temsilcisi12 Kasım 2018

    Sn. Uğur Akçay Müşteri hizmetleri birimimiz en kısa sürede sizler ile irtibata geçip gerekli olan süreci başlatacaktır. Saygılarımızla. Kalekim Müşteri Şikayetleri Kalekim Kimyevi Mad.San.Tic.A.Ş. / Kalekim Chemicals Co. INC. Firuzköy Mah. Firuzköy Bulvarı No;188 /1 Avcılar 34325 İstanbul / Turkey Tel+ 90 212 4230018 Fax+ 90 212 4233188

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler