07 Kasım 2015
#4135410

Kalekim Rapor Yanıltmacası

Bauhaus'tan almış olduğum ilk Kalekim boyası tamamıyla taşınma sürecindeki zamanımı faciaya dönüştürdü. Marshall marka boya aldım kasaya doğru giderken oradaki personel şiddetle Kalekim boyayı önerdi ve tavan boyası ile gözümüzü boyamayı başardı, 185 TL'ye aldık ve sonrasında boyacı dahilinde boya kullanıma başladı fakat boya tutmadı, 3.katında anca renk tuttu.


Evimiz sıfır daire sadece renk değişikliği yapmak istedik. Asla tekrarı olmayacağı Kalekim boyayı tekrar almak zorunda kaldım, boya tutmadığı için. Kalekim örnek alarak bir rapor hazırladı. Hazırlanan rapor Kalekim boyasından daha da korkunç rapor, zamanında alınan tarihten aylar öncesine ait ıslak kaşe ve yetkili kişilerce imzalı.

Melek Melek 2.773 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Melek28 Kasım 2015

    Rapor hazirlamanizda aynen tarihi değiştirmek kadar kolay zaten... Kötü bir ürün. Kötü bir muamele. Kötü bir iftira. O Zaman sizin sattığınız renkleri makinada hazırlanan boyalarda düsük kalite... Ama buna da bir kulp bulursunuz. Böyle ticaret olmaz kazanamazsiniz ve Kazanamiyacaksiniz helal etmiyorum. Az paralar değil vede asla kimseye kalekim ürünlerinin tamamını önermiyorum.

  • Kalekim Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bilmenizi isteriz ki; siz değerli müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize yönelik dilek, öneri ve şikâyetleri; daima en iyiyi sunma hedefi olan şirketimiz tarafından büyük bir titizlikle değerlendirilmektedir. Kalekim ailesi olarak; müşteri memnuniyeti kapsamında uygulanan kalite yönetim sistemleri ve üretim standardı uygulamalarının geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Söz konusu rapor tarihi konusunda itirazınız üzerine tarafımızdan yapılan incelemelerde rapor tarihinde yazım hatası yapılmış olduğu tespit edilmiştir. İlgili inceleme rapor tarihi düzeltilerek tarafınıza gönderim yapılacaktır. Saygılarımızla; Kalekim Kimyevi Mad.San.Tic.A.Ş. / Kalekim Chemicals Co. INC. Firuzköy Mah. Firuzköy Bulvarı No;188 /1 Avcılar 34325 İstanbul / Turkey T+ 90 212 4230018 (292) F+ 90 212 4233188

Ziyaretçi Yorumları