Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Kale Vista 80 Cm Lavabo Memnuniyetsizliği

profile
05 Ağustos 2022
1.153
Osman'ın Teşekkür Mesajı
“Özellikle Tuğba hanımın ilgi ve alakasına teşekkür ederim. Kale ailesine hassasiyetlerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Vista 80 cm lavabo dolabının lavabosu 23 Aralık 2021'de takıldı ancak köşelerde ve iç yüzeyde gözle görülebilir sararmalar meydana geldi. Bu şikayetim üzerine 21 Haziran 2022 tarihinde kayıt oluşturdum ve yetkili servis incelemede bulundu fotoğraflarla birlikte kayıt oluşturduklarını sonucun bana 15 gün içerisinde bildireceklerini söylediler. Yaklaşık bir ay geçmesine rağmen herhangi bir dönüş gerçekleşmedi ve bende tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda dosyanın benim talebim üzerine kapandığı söylendi. 20 Temmuz 2022 günü tekrar kayıt oluşturdum ve aynı gün yetkili servis beni arayarak dosyanın yanlışlıkla konduğunu kendilerinin dosyayı tekrar oluşturup fabrikaya göndereceklerini söylediler.

05.08.2022 yani bugün Kale müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve dosya 20 Temmuz 2022 günü ürün de bir hata olmadığına karar vermişler. Üzülerek söylemek istiyorum şikayetçi olan taraf hiçbir şekilde bilgilendirilmeden aynı gün (çok hızlı) dosya kapatıldı. İşin güzel bir tarafı da yetkili serviste aranıp ışık yansıması olduğu için sizin lavaboda sararma var denmesi. Çok güzel bir tespit olsa dahi banyomda tek bir lambanın olması ve lavabonun her tarafında sararmanın belirgin olması ışıktan kaynaklanmadığını göstergesi olarak gözükmektedir.

Zaten yetkili servis bir ay öncesinden gördüğü lavabonun dosyasını oluşturup ve kararını zaten sizin lavabo değişmeyecek deyip kayıt oluşturmasından anlamıştım. Ancak gözle görülebilir bir ürün hatasının resimlerle desteklenmiş olmasına rağmen ışık hızında karara bağlanması ve tarafıma haber verilmemesi de düşünülmesi gereken diğer durum. Hem ürün alım aşamasında hem de montaj sırasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumsal kimliğini belli eden firma beni teknik servis, garanti sürecinde ve müşteri memnuniyeti açısından sınıfta kaldı. Teknik servisin dediği gibi göz yanılgısı (ışık yansıması) olması durumunda lavabonun sadece bazı yerleri sarı gözükmez mi?

45 gün sonra maalesef tarafımca aranıp ürünün servis durumu hakkında bilgi alabildim. Ürünümle ilgili gerçek bir çözüm önerisi bekliyorum.

Kale Vista 80 Cm Lavabo Memnuniyetsizliği
Kale Vista 80 Cm Lavabo Memnuniyetsizliği
Kale Vista 80 Cm Lavabo Memnuniyetsizliği
Kale Logo
05 Ağustos 2022 15:25

Değerli Müşterimiz Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılarak, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Her türlü öneri ve talepleriniz için 0850 8005253 nolu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Kale Müşteri İletişim Merkezi 0850 800 5253

Kale Logo
05 Ağustos 2022 15:56
Osman
21 Eylül 2022 19:12

Özellikle Tuğba hanımın ilgi ve alakasına teşekkür ederim. Kale ailesine hassasiyetlerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Benzer Şikayetler

1

Kale Smart Klozet Kapağı Hatalı Geldi

profile
5 gün önce
78

Evimin 3 klozetinde 5 yıldır kale markasının klozet kapağını sorunsuz kullandım. Rengi sarardığı için yine kale markasının Smart klozet kapaklarından 20.09.2023 günü desıgnes içmimarlık | Vitra Artema geberit Yenişehir Kocaeli mağazasından satın aldım. 21.09.2023'te kapağı tak çıkart işlemi ile ken...

Kale Smart Klozet Kapağı Hatalı Geldi

Kale Klozet Kanalsız Diye Aldık Dışarıya Su Fışkırıyor

profile
1 hafta önce
178

Kaleden bir klozet bir banyo dolabı aldım. Klozet sifon çekildiğinde önünde durunca dışarıya doğru çok su sıçratıyor. Tuvaletten sonra bir de duşa girmek mecburi hale geldi. Dedik ki zaten gözle görülmeyen mikroplar etrafa saçılıyor en iyisi kapağı kapatıp sifonu çekmek, bu seferde kapaktan tuvalet ...

Kale Hatalı Üretim Rezervuar

profile
23 Ağustos
87

2019 yılında Eylül ayında tuvalet ve banyomuzu yeniledik. İkisinde de kale marka klozet takıldı. Yaklaşık iki yıldır devam eden rutubet nem ve küfün nedenini tam olarak tespit edememiştik ki tuvaleti su basınca klozetten kaynaklı olduğunu anladık. Tadilatı yaptırdığımız usta o yıl takılan o seri rez...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kale Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 29 dk 24 sn
Benzer Şikayet Yaz