18 Ağustos 2015

Kale Klozet Kapağı Kırılması

Kalenin komple tuvalet setini almıştık. Klozet kapağı yavaş kapananlardan. Tuvalete su kaçırıyordu servis çağırdık. Yaptılar 2 hafta sonra gene kaçırmaya başladı. Servisi çağırdık. Contasını değiştirdiler.


O günlük oldu 2 hafta içinde gene kaçırmaya başladı. Acaba servisler 2 haftalık mı yapıyor bu işleri? Bunun bir çözümü yok mu? Bu arada da Klozet kapağı bağlantı yeri kırıldı servisini aradık. Hem içeri akma işi için hem de klozet kapağı için 145 TL kapak ücreti 45 TL'de servis ücreti istediler. Benim anlamadığım. Bu kırık yer ek yerler. Neden garanti kapsamına sokmuyorlar?

Hasan 581 Okunma

Cevaplar

 • Hasan21 Ağustos 2015

  Yetkili servis yeni bir kapak takması aynı kırılması sonucu garanti kapsamına sokuyor. bune lahana bune kereviz. Hiçte memnun değilim. kale nin ürünlerinden Eğer kullanıcı hatası olsaydı Kapak ortadan ayrılırdı.

 • Kale Temsilcisi21 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Yetkili servisimiz kullanıcı kaynaklı bir hata tespit etmiştir. Ne yazık ki böyle durumlar garanti kapsamı dışında kaldığı için bedelli işlem uygulanmaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Yönetimi

 • Hasan20 Ağustos 2015

  Servisçi geldi maalesef klozetin kapağını yapmadılar.

 • Kale Temsilcisi18 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İlgili bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanıp tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön