05 Şubat 2014

Kale Kilit ve Kalıp Sanayi A.Ş Cam Kapılarımdaki Kilitler Çalışmıyor

Eczanemin cam kapılarının her ikisi de kale kilit marka. Piyasadaki en iyi kilit olduğu tavsiyesi ile taktırdım. Ama taktırdığım günden beri açıp kapamada sıkıntı yaşıyorum. Takan firma bazen geliyor bazen gelmiyor. Geldiklerinde de şikayetin Kale kilitten kaynaklandığını söylüyorlar. Marka kalitesine güvenerek yüksek fiyata aldığım kilitler yüzünden sürekli mağduriyet yaşıyorum. Kilidi takan kişiler aracılığı ile firmaya şikayetçi olmaya çalıştım ama çözüme ulaşamadım.

Sinem 653 Okunma

Cevaplar

 • Kale Kilit ve Kalıp Sanayi A.Ş Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimize geri dönüş sağlanarak bilgilendirme yapılmıştır. KALE KİLİT DIŞ TİCARET A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Sinem 12 Şubat 2014

  Erol Bey, Çözüm aşamasında gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim. İyi Çalışmalar.

 • Sinem'in Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

  Kale Kilit yetkilisi Erol Bey çok yardımcı oldu.Kilitleri takan camcıyla irtibata geçemediği için eczaneme yönlendirdiği başka bir servisin verdiği bilgiye göre yaşadığım sıkıntı üründen değil montajdanmış. Teşekkür ederim.

 • Kale Kilit ve Kalıp Sanayi A.Ş Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Kale Kilit Müşterisi, Öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve yakınlıktan dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinize konu olan problemin çözümü için elimizden geleni yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. 06.02.2014 10:46 tarihinde ve saatinde, sisteme bildirmiş olduğunuz telefon numaralarından size ulaşmayı denedik ancak maalesef ulaşamadık. Yaşadığınız problemin kaynağını tespit edebilmemiz için ürünlerin montajını yapan firmanın bilgilerini sizden rica edeceğiz. Saygılarımla. Hrant Arzuman Ürün Geliştirme Sorumlusu Tel: 0212 705 80 20 KALE KİLİT DIŞ TİCARET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön