07 Ocak
#13397850

Kale Güvenlik Sistemleri Sözleşmesi Biten Ürünlerini Almıyor

Eski iş yerimde kullandığım alarm sisteminin, sözleşmesininde bitmiş olması nedeni ile alınmasını rica ettim. İş yerini terk etmiş olmama karşın 1 aydır gelip ürünlerini almadılar ve ben şu anda o ürünlerin güvenliğini sağlayamıyorum, başına bir şey gelip gelmediğini de bilmiyorum. Ben oradayken 3 kere aradım gelip almaları için. Aboneliği başlatırken 1 günde gelip kuran şirket, şimdi hiçbir işlem yapmıyor.


Bu yazı da kanıtıdır ki; ürünlerinin başına bir şey gelirse mesuliyet bende değildir, zira ben oradayken kendilerini 3 kez aradım 2 hafta içinde gelip almaları yönünde. Arama kayıtlarının bir bölümü ektedir.

Vakkas Vakkas 835 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vakkas07 Ocak

    21 gündür 7 kere aramama karşın, bugün oluşturduğum şikayet sayesinde hemen arandım. Yetkili Salih bey gayet ilgili idi. Bakalım taahhüt ettikleri zamanda ürünlerini teslim alacaklar mı?

  • Kale Güvenlik Sistemleri Temsilcisi07 Ocak

    Sayın Vakkas Melih A., 07.01.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

  • Kale Güvenlik Sistemleri Temsilcisi07 Ocak

    Sayın Vakkas Melih A., Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler