09 Ocak
#13413773

Kale Güvenlik Sistemleri İptal İşlemi Sorunu

2016 Yılında yerli güvenlik firması ve ülkemizin marka firmalarından biri diyerek Kale Güvenlik firmasında evime ve iş yerime alarm sistemi yaptırdım. Kasım 2019 da evimi taşıdım ve doğal olarak alarm sisteminin naklini istedim, benden ilk sistem kurulumunda sözlü olarak nakil işlemlerinde ücret almadıklarını söylemelerine rağmen
yaklaşık 380+++++++kdv nakil ücreti talep edildi neyse bu sorunu ufak ücret ile anlaşarak çözdük. Bu sefer kablolu sistem için evde salkım saçak tesisat kurulması gerektiği ortaya çıkması nedeni ile aboneliği min iptalini istedim.


Kasım ayından bu tarafa yaklaşık 8-9 farklı telefon görüşmesi yaptım ama hala abone işlemini iptal etmediler efendim neymiş 2 sefer aranmış telefonum meşgulmüş, işim gücüm yok sizin telefon etme keyfinizi mi bekleyeceğim hem madem meşgul benim sizde kayıtlı 3 farklı telefonum var onları neden aramadınız, madem telefonumun meşgul olduğunun farkındasınız tekrar neden aramadınız, havaya suya mesaj atarken bu işlem için neden mesaj atmıyorsunuz. Ayrıca ilk sözleşmeden sonra ek olarak sadece 1 yıllık ek taahhüt vermeme rağmen ilk müşteri temsilcisi 11/01/2020 taahhüdün bittiğini söyledi (sözde kayıtlarınıza bakın), ikinci müşteri temsilciniz hayır efendim taahhüdünüz 2 yıl dedi (sözde kayıtlarınıza bakın bakın), üçüncü müşteri temsilciniz ise tamamen farklı olarak nakil ücreti indirimi için 1 yıllık taahhüt verdiğimi söyledi. (sözde kayıtlarınıza bakın). Siz üç farklı taahhüt söylerken bende diyorum ki size yazılı veya sözlü hiçbir taahhüdüm yoktur. Kayıtlarınız güvensiz olup müşteri temsilcilerinizin keyfine göre işlem yapılmaktadır.


Siz bir güvenlik firması olarak daha kayıtlarınızın doğruluğunu ve güvenliğini sağlayamaz iken benim evimin ve iş yerimin güvenliğini nasıl sağlayacaksınız.
Bu arada umarsız müşteri temsilcilerinize istediğiniz para ne kadar ise söyleyin ödeyeceğimi söylediğim halde bana emrivaki yapmaya çalıştığınız ve sözde telefon ile aldığınız teyitlere istinaden (ki akabinde yazılı bir sözleşmeye dayanmayan bu işlemin hiçbir yasal dayanağı yoktur) uzattığınızı düşündüğünüz abonelik fark bedelini bile çıkartıp bana fatura etmeyi beceremeyen hantal ve umarsız sisteminizden çıkmak istiyorum. Servisiniz tarafından sökülen ve 2,5 aydır bende saklı cihazlarınızı teslim almanızı ve iptal işleminin yapılmasını sabırla beklemekteyim. Bundan sonra sizinle yasal merciler kana ile muhatap olacağım.

Ziya Ziya 1.029 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ziya'nın Teşekkür Mesajı09 Ocak

  Yaşanan bu sıkıntılı sürecin sonunda Kale Güvenlik firmasından Sayın Ogün Beyin ilgili yaklaşımı ile sorun gün içerisinde çözülmüş oldu. İlgisi nedeni ile ayrıca teşekkür ederim.

 • Kale Güvenlik Sistemleri Temsilcisi09 Ocak

  Sayın Ziya Y. 09.01.2019 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

 • Ziya09 Ocak

  Sözde ilgi ve alaka içeren Matbu cevap

 • Kale Güvenlik Sistemleri Temsilcisi09 Ocak

  Sayın Ziya Y. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler