13 Ocak
#13441231

Kale Güvenlik Hizmetlerinin Haksız Para Talebi

Kale Alarm Güvenlik hizmetlerinin 194665 abone no. Ve 10035948 müşteri numaralı müşterisiyim. Yaklaşık 2,5 yıldır memnuniyetle kullanıyorum. Evden taşınacağım ve yeni ev sahibinin de evde tadilat yapacağını söylemesi üzerine, evdeki alarm sisteminin zayiat görmemesi için elektrikçi çağırdım ve zarar vermeden söküp kenara bırakmasını istedim.


Elektrikçim de sağ olsun parçaları itina ile söküp bir kenara bırakmış. Ben de akabinde Kale Güvenlik yetkililerini arayıp, alarm sisteminin parçalarını aldırmalarını istedim. Yetkilinin söylemi çok ilginçti. Siz bu sistemi kendi başınıza söktüremezsiniz, söktürdüğünüz takdirde ve bunu tespit ettiklerinde 1400 TL ceza bedeli yansıtacaklarını söylediler.


Eğer söktürmemiş olsaydım Kale güvenlik hizmetlerine bu sefer 122 TL bir ödeme yapacakmışım. Cihaza zarar vermiş olsam 1400 TL'yi seve seve öderim. Lakin ben aksine cihaza zarar gelmesin diye itina ettiğim için bu bedeli ödemeye mahkum ediliyorum. Açıkçası böylesine profesyonel ve kurumsal odaklı çalışan bir firmaya bu hareketi hiç yakıştıramadım.

Hakan Hakan 999 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı14 Ocak

    Esin hanıma ilgisi ve yönlendirmeleri için teşekkür ediyorum

  • Kale Güvenlik Sistemleri Temsilcisi14 Ocak

    Sayın Hakan C. , 14.01.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

  • Kale Güvenlik Sistemleri Temsilcisi13 Ocak

    Sayın Hakan C., Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler