İptal - Çıkış Sorunu

Fatih Fatih2 hafta önce

Bugün günlerden salı ve ben cumartesi günüden beri alarm güvenlik sistemi iptali için başvuru yaptım. Dün ve bugün de dahil geri dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen halen dönüş yapılmadı. Güya böyle büyük bir firmanın basit bir i bu kadar uzatmaları çok anlamsız. 

Öyle ki iptal başvurusu için aradığımda benden sözleşme bitim tarihinden önce iptal başvurusu yaptığım için 500-600 TL gibi bir ücret ödemem gerekeceğini; ayrıca iptal söz konusu olunca indirim önerileri olduğu vs... Bir sürü oyalama taktiği.

İnsanlara zorluk çıkartmayın kardeşim. Başvuru yapıldığında jet hızıyla kurulum yapmaya geliyorsunuz ama. Hiç profesyonelce değil yaptıkları.

Cevaplar

profile-icon Fatih 2 hafta önce

Acayip güveniyorum size. 500-600 TL dediklerinin gerçek yüzü 2900 kusuru da var

profile-icon Fatih 2 hafta önce

Size güven sağlamak mı. Kandırmayın insanları. Kardeşim kimse bunların söylediklerine inanmasın. Tefeci bunlar Sözleşmesi biten birisi dahi sözleşmesini fesih durumunda para ödüyor. Kimse kanmasın arkadaşlar...!

Sayın Fatih T. , 12.05.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

profile-icon Fatih 2 hafta önce

Bunların yaptığı resmen tefecilik

Sayın Fatih T. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Fatih 2 hafta önce  

    Bundan dolayı mı aradılar beni. Hayır. Aramalarının sebebi taahhüt süresinden önce iptal ettirmek istediğim için bir sürü masraf çıkartıyorlar. Sözleşmemde yazıyormuş. Gelen Görevli personel 300-500 demişti. Şimdi ise bu bedel 2900 oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler