Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Sıfır.

Fırat İ. |

2 sene boyunca normal standartlarda kullandığım alarm sisteminde sözleşmem dolmaya yaklaşınca işler karıştı. Önce yanlış mesaj gelir sözleşmeniz otomatik olarak yenilendi ücrette değişiklik oldu diye sonra ben itiraz ettikten sonra o bilgilendirme mesajı denilir ki şunu anlamış bulundum bu zamana kadar herkese önerdiğim kale alarm sistemini artık kimseye önermiyorum.

Şu gerçek ki müşteri memnuniyeti '0' olan kendi çıkarlarını düşünen müşterisini ezen bir firma olmuş kale güvenlik sistemleri. Normal şartlarda standart müşterisine kolaylıklar yapması beklenirken müşteriyi zamla zora sokan bir firma. Sonuç itibarı ile iptal talebinde başvurdum.

Etiketler :

Ürün Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat İ.
  24 Mart
  17:56

  Müşteri tutmak Amaçlı değil müşteri gönderim Amaçlı olan bir konuşma sonuçta insanları mütabık kalınmaya zorluyorsunuz mutabık kalma ise sistemin sökülmesi iptali yönünde. Acaba Sözleşmeye devam edilmesi hususunda olumlu bir talep sundunuz mu? Hayır. Lütfen böyle şeyler yazarak standart cevaplar la insanların düşüncelerini etkilemeyin. Sizinle ortak noktada buluşmak istememize rağmen olumsuz cevaplar vererek katı kurallara devam ediyorsunuz.

 • 24 Mart
  17:08

  Değerli Abonemiz;
  Belirtilen konuyla ilgili, karşılıklı imzalanmış olan sözleşmedeki ilgili maddeler hatırlatılarak detaylı bilgiler aktarılmış ve sözleşme gereği tüm yükümlülüklerimizi yerine getirdiğimiz belirtilmiştir.
  Talebiniz doğrultusunda alınacak aksiyon konusunda mutabık kalınmış, bu mutabakata uygun işlemleriniz başlatılmıştır.

  Bundan sonraki süreçte de siz değerli müşterimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapacağımızı beyan eder, iyi günler dileriz.

  Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş.
  444 724 0