Kale Fulya Mağazasından Satın Alınan Ürün Yerine Başka Ürün Geldi.

Omer B. |

2 ay kadar önce Kale Fulya mağazasından almış olduğumuz seramik ve banyo ürünlerinden lavabo üstü aynalı dolap yerine sadece ayna olarak bize geldi. Devamında iletişime geçtiğimiz satış sorumlusu arkadaş d*** bey yanlışlığı tespit etti ancak ne bir özür ne bir çözüm hiçbir şekilde ilgilenilmedi doğru ürün için ilgileneceğini söyleyip 3 hafta oyaladı. Sonrasında genel müdürlükten kendisine ulaştığım y*** bey yapabilecekleri bir şey olmadığını gelen ürünü beğenmediğimiz için böyle bir şikayette bulunduğumuzu itham etti. Hiçbir şekilde sonuç alamadığım bu durumdan oldukça rahatsızım ve ödediğim paranın karşılığında çok daha basit bir ürün aldım. Evimizi komple yenilerken tercih ettiğimiz Kale yapı ile deneyimimiz oldukça kötü oldu bir daha tövbe tüm çevremede bu mağduriyeti paylaşacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu - Ayıplı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Omer B.
  06 Mayıs
  15:40

  Teklif formuna yanlış işlemiş arkadaş hatanızı kabul etmek bu kadar mı zor satıs anında sectiğimiz ürün bedeli hepsi bize sunulmustu sonrasında arkadaş yanlış işlediyse bu Forma bu sizin hatanız

 • 06 Mayıs
  15:08

  Merhabalar;

  Yapılan araştırmalar sonucunda tarafınıza gönderilen ürünün, sunulan teklif formunuzda ve kesilen faturanızda yer alan ürün olduğu tespit edilmiştir.

  Yanlış ürün gönderilmiş olması söz konusu değildir. Bu sebeple değişim başvurusu kabul edilmemiştir.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İletişim Merkezi

 • 04 Mayıs
  15:40

  Merhaba,

  İlgili bildiriminize istinaden en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İletişim Merkezi