15 Mart 2016

Kale Center AVM Popeyes'in Saygısız Kasiyeri!

Dün Kale Center'da ki Popeyes'ta kasiyer bana bağırarak "sen ne içecek istiyorsun" dedi. Olay şu şekilde oldu; sipariş vermek için yarım saat bekledim en öndeyim, bu arada benden sonra gelenlerin siparişini aldı benim almadı. Söylediğim de siparişimi o arkamdaki adama sizin siparişiniz neydi dedi. Bende dedim ki kıza; "biz burada yarım saattir bekliyoruz bizden sonra gelenlerin siparişini almanız bize haksızlık değil mi sizce?" Ve bunu sert bir ifadeyle söylemedim adam biraz kaba baba bir adamdı bana "haksızlık Türkiye kurulduğundan beri var, rahatsız oluyorsan polis çağır" dedi. Kasiyer kızda adamdan arka alarak benimle bağırarak senli benli konuşmaya başladı. Kasiyer kızın ismi A*****.

Fezile 298 Okunma

Cevaplar

  • Fezile26 Mart 2016

    Problem yaşadığım yere tekrar gittim problem yaşadığım şahıs yoktu ve yerine geçen kasiyer oldukça güler yüzlü ve ilgili siteye ve Popeyes'a çok teşekkürler.

  • Fezile'nin Teşekkür Mesajı15 Mart 2016

    Teşekkürler

  • Popeyes Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın Yetkili, 5088964 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Popeyes Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön