Kale Çelik Kapı-Kasa ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Orhan sonuçtan hiç memnun değil

Kale Çelik Kapı Güvenilir Değil Ürünün Arkasında Duramıyor.

2.842
Orhan
Orhan 18 Ocak 2021 18:22

2019 Aralık ayında Kale ® Çelik Kapıya güvendiğimiz için siparişte bulunduk. Dorador Ankara bayi bir ay sonra gelip kapıyı taktılar fakat kapı bir türlü ayar tutmadı 3/4 kere veya daha fazla müşteri hizmetlerini aramama rağmen iki kerede kendi yetkili servisleri gelip kontrol ettiler. Kapının ayıbını kabul ettikleri halde gelip onarmadılar hala bekliyorum. Artı Tüketici Mahkemesi'ne de gerekli başvuruyu yaptım. Sonuç alamazsam daha da ileri seviyelerde hakkımı arayacağım. Elimde gerekli belge ve kayıtlar mevcut. KK-09813-X6P4W7 Müşteri hizmetleri kayıt numaramda budur.

Kale Çelik Kapı-Kasa Logo
Kale Çelik Kapı-Kasa19 Ocak 2021 08:12
Orhan
Orhan26 Ocak 2021 10:55

Burda yazdığım şikayet yazısından sonra kale kilit yetkilisi aradı montaj yapan firmanın sizinle iritabata geçip sorununuzu halledeceğini beni de bilgilendireceklerini söyledi. Söylendiği gibi 21 ocakta dorador firmasından Yeliz isimli bir bayan aradı bugün yoğun olduklarını 22 Ocak öğleden sonra uygun olduklarını söylediler randevulaştık. Fakat ne gelen oldu ne de bilgilendiren daha öncesi gibi ne de sorunum çözüldü!

Orhan
Orhan17 Şubat 2021 15:48

Kale çelik kapı yetkilisi Onur bey montajcı firmayı yönlendirdi onlarda kapıdaki lastik contayı sökerek altına bir lastik daha yapıştırıp üstüne söktükleri lastik contayı tekrardan yapıştırdılar. Bu işlem çok ta içime sinmemek kaydıyla kabullendim. Her ihtimale karşı Onur beyden kapının contasının yenisini istedim inşallah gönderecekler çünkü dışarıda bulmak mümkün değilmiş on gün oldu daha elime ulaşmadı!

Benzer Şikayetler

profile
202
18 Nisan
profile
İsmail'in Teşekkür Mesajı
  • 26 Nisan 19:36

“Kale Çelik Kapı Merkezi, şikayetimi yazdıktan 30 dakika sonra (saat 08:30) hemen müşteri temsilcisi aracılığı ile benimle iletişime geçti. Ayrıca sorunum ile ilgili olarak Bölge Müdürleri' de 3 kez telefon ile aradı. Şikayetim bayramdan sonraki ilk iş gününde çözüme kavuşturuldu. Nazik ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum...”

Kale  Çelik Kapı Teslim Edilmedi

Ürün süresi içinde teslim edilmedi, yalan söylüyorlar. Kale  bayisi olduğunu söyleyen Muğla ili Ortaca ilçesindeki 'Erpek Mimarlık' firması 02/01/2023...

profile
67
30 Ocak
profile
Macide'nin Teşekkür Mesajı
  • 31 Ocak 17:21

“Hızlı dönüş için firma görevlisi M**** hanıma ve firmaya kurumsal davranış sergilediği için teşekkürler”

Kale Çelik Kapı/Kasa Şikayeti

Kale Kapı ile şikayetim var. Kale kapımızı fiyatı en donanımlı en pahalı kapılardan seçerek özenle bezenle olsun istedik ancak kapı sürekli yere sürtü...

profile
659
28 Kasım 2022

Kale Çelik Kapı/Kasa Kale Kasa Şifre Hatası

Kale 550 marka şifreli çelik kasam var yaklaşık bir yıl önce aldım şifrem sabit hiç değiştirmedim adım gibi de eminim bugün şifreyi girdim error uyarısı verdi. Merkez error hatası var garanti kapsamında değil diyor. Bayii 2000+KDV ön panel değişecek denildi.

Kale Çelik Kapı/Kasa Kale Kasa Şifre Hatası
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Mahmut
Mahmut
 

Bu yorumlardan sonra yaklasmamk gerekiyormuş pazartesi bende almaya gidecektim almam gerekiyor Muş

Orhan
Orhan
 

Orijinal kapının contası oturmuyor. Montajı yapan firma gelip lastiği söktü altına bir lastik daha yapıştırdı eski lastiği onun üzerine yapıştırda bence amatörce bir iş neden conta oturmuyor sebebini net söyleyemediler. Kale çelik kapı yetkilisinden içime sinmediği için contadan istedim ama daha gönderen olmadı geleceğide yok conta dışarıda satılmıyormuş.