Aylin M. Teşekkür Mesajı

Firma şikayetim akabinde bana ulaşarak dolabımı yenisi ile değişerek mağduriyetimi gidermiştir. Kendilerine teşekkür ederim.

Kale Banyo Dolabı Dış Kaplaması Söküldü!

Aylin M. |

Bundan yaklaşık 1,5 sene önce bir ev satın aldım. Evimizde küçük bazı değişiklikler yaptık ve o günün şartları ile çok da ucuz sayılmayacak bir ürün olduğu ve güvendiğimiz için Kale marka lavabo ve alt dolabı satın aldık. Zaten aldığımda da lavabosu ile ilgili sorun yaşamıştım, bir süre sonra sorun çözümlendi. (ürün ayrı ayrı satılmıyor, birleşik) ortalama 1 ay önce ürünün sağ tarafındaki kaplamanın defter kabı gibi söküldüğünü gördüm. Ekte resimleri yer almaktadır. Bembeyaz olan ürünün, kaplaması, söküldüğü için ortaya son derece çirkin bir görünüm çıktı. Firmanın zararın tazmini / onarımı için geri dönüş rica ediyorum.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  15:54

  Aylin Hanım Merhaba,

  Mağduriyetinizin giderilmesinden dolayı mutluluk duyduk. Banyo dolabınızı güle güle kullanmanızı dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Yönetimi

 • Aylin M.
  12 Mart
  16:27

  Firma şikayetim akabinde bana ulaşarak dolabımı yenisi ile değişerek mağduriyetimi gidermiştir. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Aylin M.
  11 Şubat
  13:57

  Merhaba,
  mesajımı size ilettikten sonra firmanın destek merkezini aradım. Montajın kim tarafından yapıldığını sordular. Ben tadilat yaptırırken evin sadece banyosunu yaptırmadığımı, komple tadilat yaptırdığımı ve kimin neyi montaj yaptığını bilmediğimi ilettim. Bu durumda eğer montajı onlar yapmadılar ise, benden ürünü incelemek için yetkili servis ücreti alacaklarını bildirdiler. Ürün Kale'nin, montaj ile ilgili bir sorun olsaydı bu 1,5 sene önce olurdu, ürünün malzemesi ile ilgili bir sorun var, ben mağdurum ve bunu gösterebilmek için ücret vermem gerekiyor.