Kale Kilit Yanlış Şifre İle İşlem Yapılıyor Şifremi Herkes Biliyor!

Andaç Andaç27 Ağustos 2014 12:25

Ağustos 2014 içerisinde elektrik kesintisi nedeniyle telefon ile arandım ve akünün bitmesi durumunda 5 dk. boyunca sistem çalacağı ve bunun önüne geçilemeyeceği bildirildi. Gecenin 04.00'ünde apartmanda 5 dk boyunca çalan siren yüzünden tüm apartman sakinleri tarafından şikayet edildim. Bu tarz sistemlerde bu sorunun bir çözüme kavuşturulması hususunu sizlere bildirmek istedim.

Yine aynı zamanda beni arayan müşteri temsilcisi bana şifremin ilk iki basamağını sordu. Gece geç vakit olduğundan yanlışlıkla 1-2 ay önce değiştirdiğim şifremin ilk iki basamağı söyledim. Hiç birşey yokmuş gibi işleme devam edildi yanlış şifre ile. Ayrıca tüm şifremin yetkili tarafından görülmesi ayrı bir konu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Andaç 28 Ağustos 2014 12:24

Firmanın bu denli hızlı dönüş yapması beni memnun etti doğrusu.Sorunlarımın çözümüne yönelik tatmin edici cevaplar aldım. İlk sorunum bir sistem yapılandırılması ve güvenlik ile alakalı olarak bu şekilde olması gerektiği bilgilendirilirken,diğer sorunumda ise parola ve şifre karışıklığından dolayı bir sorun oluşmuş ama tarafıma yapılan bildirim ile netleşmiş oldu.

Kale Alarm Logo Kale Alarm 27 Ağustos 2014 16:44

Merhaba, Müşterimizle irtibata geçilerek sorunu çözümlenmiştir. Saygılarımızla Kale 7/24 Çağrı Merkezi 4447240

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler