Kale Kilit Üyelik İptali ve Söküm Bedeli!

Faruk Faruk07 Mayıs 2015 17:29

Kale güvenlik sistemleri İle yapmış olduğum, 24 aylık taahhüdüm Mayıs 2015 itibari ile sona erdi. Üyeliğe devam etmeyeceğimi belirtmemle beraber kredi kartımdan 141,60- TL söküm bedeli tahsilatı yapıldı.

Şu an evimde takılı olan sistemin bire bir aynısı distribütör firmadan 450- TL fatura karşılığı aldım. Dolayısı ile tahsil edilen bu bedelin çok fazla olduğunu düşünüyorum, zaten kale güvenliğin servis ücreti normalde 70- TL'dir.

Kaldı ki sadece izleme hizmeti almak istediğimde müşteri temsilcilerinin bazıları bu hizmeti vermediklerini, bazıları ise hizmeti verdiklerini ve fiyatını belirtti. Ne hizmeti verdiklerini, kaça verdiklerini müşteri temsilcileri de tam olarak öğrenememiş.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Faruk 08 Mayıs 2015 09:56

Telefonda sadece hiçbir şey yapamayacaklarını, ücretin yasal olduğunu söylüyorlar. Almasınlar demiyorum ama servis ücreti 70- TL söküm bedeli 141,60- TL toplamda sökülecek 8 tane vida var. Sistemin aynısı 450- TL faturayla ispat ederim. Yeni abone olacaklar bunları düşünüp kara versin. Firma tarafından yolunacak kaz yerine konuluyor sunuz maalesef.

Kale Alarm Logo Kale Alarm 08 Mayıs 2015 09:49

Değerli Abonemiz; Belirtilen konuyla ilgili, karşılıklı imzalanmış olan sözleşmedeki ilgili maddeler hatırlatılarak detaylı bilgiler aktarılmış ve sözleşme gereği tüm yükümlülüklerimizi yerine getirdiğimiz belirtilmiştir. Talebiniz doğrultusunda alınacak aksiyon konusunda mutabık kalınmış, bu mutabakata uygun işlemleriniz başlatılmıştır. Bundan sonraki süreçte de siz değerli müşterimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapacağımızı beyan eder, iyi günler dileriz. Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. 444 724 0

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler