Kale Kilit Nakil İşleminde Para İstiyor

Evren Evren03 Nisan 2015 09:47

1.5 ay önce evimize hırsız girdi ve alarm taktırmak için ilk önce Pronet Güvenlik firmasıyla görüştük sonrasında Kale Güvenlik Sistenleri'nden gelen sistem danışmanı M*** T. ve bölge sorumlusuna Pronet Güvenlik çalışma şeklinde bahsettiğimizde aynı çalışma şekliyle hizmet verdiklerini beyan ettiler.

Oturduğumuz evi taşıyacağımızı bu kurulan sisteminde oraya taşımak istediğimizde bize ücretsiz nakil işlemi yapabilceğimiz söylendi. Bölge sorumlusu normalde 70 TL servis ücreti karşılığında taşıyabileceğimizi ama bizim hırsızlık durumundan dolayı ücretsiz yaptıracağımız söylendi kaale güvenliği yaklaşık 4 gündür aramamıza rağmen servis ücretinin 190 lira olduğunu söyleyerek ilgilenmiyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Kale Alarm Logo Kale Alarm 04 Nisan 2015 16:54

Değerli Abonemiz; Belirtilen konuyla ilgili, karşılıklı imzalanmış olan sözleşmedeki ilgili maddeler hatırlatılarak detaylı bilgiler aktarılmış ve sözleşme gereği tüm yükümlülüklerimizi yerine getirdiğimiz belirtilmiştir. Talebiniz doğrultusunda alınacak aksiyon konusunda mutabık kalınmış, bu mutabakata uygun işlemleriniz başlatılmıştır. Bundan sonraki süreçte de siz değerli müşterimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapacağımızı beyan eder, iyi günler dileriz. Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş.  444 724 0

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler