Kale Kilit Aldım Ama Kullanamıyorum

Murat Murat02 Mayıs 2015 17:13

Yaklaşık 6 ay önce güvenlik ve kamera sistemleri aldım kullanmaya başladım, kamera sistemini 4 aydır kullanamıyorum. Defalarca aramama rağmen soruna çözüm bulamadılar ilgisiz ve alakasız bir firmalar satışını yaptıktan sonra kat'iyen ilgilenmiyorlar kurumsal bir kimliği olan firmaya yakıştıramadım servisleri de çok acemi kurumsal bir firmayı yansıtmıyorlar.

Arkadaşlarım bana demişti alma diye çok pişmanım Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. firmasına ait ürünleri kullanamıyorum çevremdeki herkese de olumsuz düşüncelerimi aktarıyorum güvenlik için sistem alıyoruz maalesef sistem çalışmıyor neden firma ilgilenmiyor sebep pazar lideri değiller ucuza satıyorlar bu sebeple de hizmet veremiyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Kale Alarm Logo Kale Alarm 08 Mayıs 2015 09:34

Değerli Abonemiz; Tarafınızla yapılan herhangi bir kamera aboneliği tespit edilmemiştir. Kamera sisteminizle ilgili şikayeti lütfen kamera hizmeti aldığınız firmaya iletmenizi rica ederiz. Tarafımızdan hizmet aldığınız alarm sistemi ile ilgili siz değerli müşterimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapacağımızı beyan eder, iyi günler dileriz. Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. 444 724 0

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler