Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Talat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Kale Kilit Alarm Üyeliği Taahhüdü Bittikten Sonra Bile Eskime Bedeli Alıyor

1.292görüntüleme
Talat
Talat 25 Nisan 2018 17:17

Kale Güvenlik, alarm üyeliği taahhüdünüz bittikten sonra bile üyelikten ayrılsanız 250 lira malzeme eskime bedeli ve 150 TL söküm bedeli alıyor. Bunu da sözleşmenin 7. maddesine dayandırıyor. 26 aylık kullanımımın ardından müşteri hizmetleri sorunumu çözemeyince hizmeti sonlandırmak istediğimde karşılaştığım tablodur.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm09 Mayıs 2018 16:22

Sayın Talat İ, Geri bildiriminize istinaden Kale Alarm Müşteri İlişkileri uzmanımız tarafınıza bilgi aktarmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 4447240 veya [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Talat
Talat09 Mayıs 2018 16:58

36 ay taahhütlü cihaz kampanyası olarak başlattığım üyeliğime bu bilgi eklenmediği için 24. Ay sonunda ay sonunda taahhüdümün bittiği ve cihazların benim olamayacağını, faturamdan da ilgili aylık tutarın tahsil edilemediğini öğrendim. Bayi bunu bana indirim gibi gösterip rakama yansıtmamış olabilir veya hata yapmıştır bilemiyorum. Müşteri temsilcileriniz bunun bayinin hatası olduğunu ancak bir şey yapamacaklarını söylediler. Ben ise aradaki 24 aylık farkı toplam ödeyebileceğimi, bu şekilde taahhüdümün kaldığı yerden devamını rica ettim. Bunu da kabul etmediler. Müşteri olarak sözümün kurumunuzda hiçbir itibarı olmadığını gördim. Tek yaptıkları 3 ay bedava kullanım vermeyi teklif etmek oldu. Ben ise anlaşmanın en başta yapıldığı şekli ile devamını talep edince o zaman üyelikten ayrılabilirsiniz ancak bunun için 450 TL kadar bir ücret ödemeniz gerekir dediler. Eskime ve söküm payıymış!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler