Kale Alarm  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kale Kilit Alarm Çalmasına Rağmen gelmedi

2.434görüntüleme
Uygar
Uygar 23 Mart 2017 16:16

Yaklaşık 3 senedir evimde Kale alarm kullanıyorum. 21.03.2017 tarihine kadar hiçbir ihtiyacım olmamıştı. 21.03.2017 gecesi kısa aralıklarla iki kere panik butonuna basmama rağmen ne bir polis ne bir Kale güvenlik elemanı ne de bir arama geldi. Yaklaşık 25 dakika sonra bir zahmet aradılar. 3 sene de bir kere panik butonu lazım oluyor, onu kullandığınızda da hiç bir sonuç alamıyorsunuz. Panik butonu yerine 155'i arayıp ben polis çağırsaydım gelirdi. Firmaya güvenip aramadım ancak hiç bir sonuç alamadım.

Alarm sistemini pazarlarken panik butonuna basılması halinde; 3 dakika inde kendi mobil araçlarının eve geleceğini aynı zamanda emniyete bilgi verilerek 5-10 dakika arasında da polisin geleceğini söylemişlerdi. Polisin bu kadar kısa sürede geleceğinden emin misiniz diye sorduğum da bizim güvenlik prosedürümüz var bizim çağrılarımıza öncelik veriyorlar gibi bir şey söylemişlerdi.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm31 Mart 2017 15:43

Sayın İlgili, Kullanıcımızla talepleri doğrultusunda gerekli görüşmeler sağlanarak bilgilendirme yapılmış ve çözüm sağlanmıştır. Saygılarımızla. Kale Müşteri İlişkileri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler