Kale Alarm  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kale Güvenlik Sistemleri'ne Muhatap Yok

1.049görüntüleme
Mehmet
Mehmet 12 Mayıs 2020 01:06

Kale Alarm firması ile alarmı alım sözleşmesini imzalatana kadar super servis veriyorlar muhtemelen göz boyamak için çünkü sonrasında ortaya çıkan sorunlarda karşınızda muhatap bulamıyorsunuz. 

Kameraları hemfikir kalmadığımız yerlere takmıyorlar konuyu ilettiğimizde çözümsüzlük ve masraf kalemleri ile karşımıza çıkıyorlar. 

Kişilere sözleşme imzalatana kadar her şey iyi güzel ama satış sonrası müşteriye destek verilmesi, çözüm odaklı yaklaşıp müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmak gibi bir dertleri yok.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm12 Mayıs 2020 07:34

Sayın Mehmet E. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Kale Alarm Logo
Kale Alarm15 Mayıs 2020 14:11

Sayın Mehmet E. 12.05.2020 tarihinden bu yana yaptığımız aramalarda sizlere ulaşım sağlanamamıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler