Cevaplar

profile-icon Burcu 01 Nisan 16:51

Esin Hanım sözünde durdu, yardımcı oldu. Bugün ürünler söküldü ve üyelik iptalim sorunsuz şekilde gerçekleşti. Ben teşekkür ediyorum ama bence en çok Kale Alarm teşekkür etsin Esin Hanıma. Konuştuğum yetkililerin içerisinde en sağlıklı iletişimi kendisiyle kurduk.

profile-icon Burcu 31 Mart 16:37

Esin hanım aradı şimdi de bir üst merciden ve yardımcı olacağını söyledi. Çözüleceğini umuyorum.

profile-icon Burcu 31 Mart 15:39

Uğur Bey yardımcı olacağını söyledi ama memnuiyet anketinde "firmayı tavisye eder misiniz" sorusuna tavsiye etmeyeceğimi bildirdiğim için yardımcı olmaktan vazgeçit. Kale Alarm kullanmayın. Kurumsallıktan zerre haberleri yok bu insanların. Kimseye tavsiye etmiyorum.

profile-icon Burcu 31 Mart 15:33

Firmadan Uğur Bey ile görüştüm. Yardımcı olacağını söyledi.

Kale Alarm Logo Kale Alarm 31 Mart 14:45

Sayın Burcu A. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler