Kale Güvenlik Sistemleri Tam Anlamıyla Mağdur Etmek Üzerine Kurulmuş!

Erhan Erhan15 Nisan 11:19

Firmadan iki adet aboneliğim vardı. Bayağı sorunlu bir süreçten sonra taahhütleri bitti ve iptal edilmesi için başvuruda bulundum. Demontaj için ücret çıkacağını söylediler. Tekrardan taahhütlerinin devamı için durmadan beni aradılar. Ben ısrarla yok dememe rağmen en son bir aboneliğimden demontaj ücreti almadan iptal edelim diğerinde de üç ay ücret almayalım 24 ay taahhüt yapalım diye ikna ettiler. Gerekli işlemler için teknik servisleri geldi. Ancak eksik cihaz olduğunu söylediler. Eksikleri tamamlayın biz tekrar geleceğiz dediler. Ben cihazları kontrol ettiğimde herhangi bir eksik olmadığını fark ettim. Daha sonra teknik servis gelmediği gibi kale güvenlik tarafından aranmadım. Bu süreçte cihazları almadıkları abonelik için fatura kesmeye devam ettikleri gibi montajı yapılmamış aboneliği de taahhüdüne başlamışlar. Tam anlamıyla kötü bir firma. Haklarımı aramak için gerekli bütün makamlara başvurumu yapacağım.

Cevaplar

profile-icon Erhan 15 Nisan 15:06

Evet tarafıma dönüş sağlanmıştır. Bizim dediğimiz geçerli diyorsunuz ve hiçbir şekilde sorumluluk kabul edip olumlu bir yaklaşımda bulunmuyorsunuz. Zaten Kale güvenlik ten de başka bir yaklaşımda bulunması beklenemezdi. Kesinlikle kimseye Kale güvenliği tavsiye etmiyorum, elini verdiniz mi kolunuzu kaptırıyorsunuz. Bundan sonra yasal süreçler ile ilerleyeceğim. Ve her platformdan yazacağım bunu.

Kale Alarm Logo Kale Alarm 15 Nisan 14:43

Sayın Erhan K, 15.04.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

profile-icon Erhan 15 Nisan 11:50

Dönüş yapacağınız dediğiniz için hukuksal sürece bavurmayı 24 saatliğine bekletiyorum. Dönerseniz eğer neler yaşandığını da burada ve gerekli bütün sosyal platformlar da paylaşağıö.

Kale Alarm Logo Kale Alarm 15 Nisan 11:20

Sayın Erhan K., Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler