Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Elif'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Kale Güvenlik Sistemleri Müşteri Temsilcisi İle İrtibat Kurulamıyor!

808görüntüleme
Elif
Elif 05 Mayıs 2020 01:37
ÇözüldüÇözüldü
Elif'in Teşekkür Mesajı
“Şikayet sonrası Esin Hanım tarafından arandım, süreci iade işlemim gerçekleşeceği belirtilerek yeni dönem fiyatında mutabık kalarak kapattık, umuyoruz kale güv sistemleri ile bir daha bu durumları yaşamayız. Esin Hanım a teşekkür ediyorum.”

Yaklaşık iki senedir kale güvenlik müşterisiyim yeni dönem artışları tarafımıza sorulmadan fatura edilmekte. Nisan ayının başında 115 TL ödeme çekip 30 Nisan'da 160 TL ile zamlı fiyat uygulayan bundan bir ay öncesinde aramaya başlayıp yenileme hk konuşmak istememize rağmen hiçbir müşteri temsilcinin bizlere dönüş sağlamaması büyük bir ayıp. Sistemi kurup anlaşma yapana kadar kırk kere arayıp sahte samimi konuşmalar. Sergileyen ikna için dil döken temsilciler nerede? Bu hafta iptal edip yeni firmaya geçeceğim paramızla rezil olduk buradan belki muhatap bulabiliriz.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm05 Mayıs 2020 07:33

Sayın Elif D Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Kale Alarm Logo
Kale Alarm05 Mayıs 2020 17:28

Sayın Elif D. , 05.05.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Elif
Elif05 Mayıs 2020 17:32

Şikayet sonrası Esin Hanım tarafından arandım, süreci iade işlemim gerçekleşeceği belirtilerek yeni dönem fiyatında mutabık kalarak kapattık, umuyoruz kale güv sistemleri ile bir daha bu durumları yaşamayız. Esin Hanım a teşekkür ediyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler