Toplam çözüm sayısı
..
Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ufuk'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

  • profile
1 Destekçi

Kale Alarm'da Haksız Söküm Bedeli

724görüntüleme
Ufuk
Ufuk 24 Aralık 2020 16:21
ÇözüldüÇözüldü
Ufuk'un Teşekkür Mesajı
“Uğur bey ile görüşüldü. Ortak bir payda da buluşuldu. Teşekkür ederim”

247456 sözleşme numaralı abonesiyim. 2 yıldır Kale ® Alarm sistemi kullanıyorum, sözleşmem 3 Ocak 2021 de bitecek. Sözleşme yenilemeyeceğimi kendilerine yazlılı ve sözlü olarak bildirdim. Kullanırken yaşadığım sorunlar (alarmın geç devreye girmesi, uzaktan alarm kapatamama, sık yaşanan bağlantı ve sinyal sorunları vs) yetmiyormuş gibi şimdi de, 300 TL + KDV söküm ücreti isteniyor. Üstelik ürünü pazarlarken söküm bedeli alınmayacağını söylemelerine rağmen.

Söküm ücreti adı altında yapılan haksızlık, güvenlik hizmeti sunan firmaların yanıltması olmuş. Bundan önce çalıştığım firmada da aynı sorunu yaşamıştım. Bu problem yasal bir düzenleme ile giderilmediği takdirde daha çok bilinçsiz tüketicinin cebi yanacak anlaşılan. Sonuç olarak, Kale Alarmın bu haksızlığı gidermesini bekliyorum. 

Kale Alarm Logo
Kale Alarm24 Aralık 2020 16:56

Sayın Ufuk K. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Ufuk
Ufuk3 hafta önce

Memnuniyetimi sağlamak adına hala geri dönüş sağlanmadı. Söküm ücretini kredi kartımdan tahsis etmişsiniz. Sanırım konuyu CİMER oradan da Tüketici Hakları'na taşımam gerekecek.

Ufuk
Ufuk3 hafta önce

Uğur bey ile görüşüldü. Ortak bir payda da buluşuldu. Teşekkür ederim

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler