Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Kale Alarma Saatlerdir Ulaşamıyoruz Güvenlik Açığı Var

profile
01 Haziran
71
Ebrar'ın Teşekkür Mesajı
“Son görüştüğüm müşteri temsilcisi ve teknik eleman aşırı kibarlardı ellerinden geleni yaptılar ama markanın sunabildikleri maalesef sıkıntılı ve kısıtlı yoksa insanların bir kabahati yok. Teşekkürler...”

Güvenlik maksatlı kurdurduğumuz alarm sistemine saatlerdir ulaşım sağlanamıyor. Müşteri hizmetleri yapacak bir şeyimiz yok deyip çağrıyı sonlandırıyorum, bekleyin siz deyip telefonu kapatıyor. Ayıplı hizmet aldığımız gibi, bir de neredeyse azarlanıyoruz. Sözleşmem bittiği an kapatacağım ve hukuki hakkımı arayacağım. Paramıza yazık.

Kale Alarm Logo
01 Haziran 10:54
Ebrar
01 Haziran 12:14

Ne arayan ne soran var otomatik mesajı attınız iş bitti değil mi? Sorun hala çözülmedi hala ulaşamıyorum.

Ebrar
02 Haziran 09:27

Son görüştüğüm müşteri temsilcisi ve teknik eleman aşırı kibarlardı ellerinden geleni yaptılar ama markanın sunabildikleri maalesef sıkıntılı ve kısıtlı yoksa insanların bir kabahati yok. Teşekkürler...

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Kale Alarm Duyarsızlığı Ve Haksız Servis Ücreti

profile
4 gün önce
82
"Kale alarm mh den tarafımıza hızlı bir şekilde dönüş yapıldı şikayetimizin giderileceği belirtildi kendilerine teşekkür ediyoruz."
Kale Alarm Duyarsızlığı Ve Haksız Servis Ücreti
kale-alarm-duyarsizligi-ve-haksiz-servis-ucreti-2.pdf

Kale Alarm Sistemi Sorunları Cayma Bedeli Çıkartmaları

profile
4 gün önce
127

Kale alarm sistemi kullanmaktayım ve sürekli sorunlar yaşadım. Hatır gönül işlerine sistemi aldım. Ama hiç memnun kalmadım. İptal ettirmek istiyorum. Bana taahhüt bedeli çıkartıyorlar. 10 günde bir arıza yaşadığım sisteme kameralarından memnun olmadığım sisteme neyin bedeli bu bakın ben alarm sistem...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kale Alarm Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 dk 16 sn
Benzer Şikayet Yaz