Toplam çözüm sayısı
..
Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cemil'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Kale Alarm Teknik Servis Ücretleri Ve Asılsız Çalan Alarmlar!

859görüntüleme
Cemil
Cemil 02 Ocak 12:06

Yaklaşık 1 senedir 6000 metrekare olan 4 ayrı depomda Kale ® Alarm ve yangın dedektörleri kullanmaktayım. 1 senedir yüzlerce kere asılsız ihbar ve uyarı aldım. Onlarca kere ücretini benim ödediğim teknik servis yolladılar. Çözüm halen yok. 

Son olarak bölgemdeki Polisler beni asılsız ihbar ve gereksiz meşguliyetten karakola çağırdılar. Şu anda yıllık sigorta yenilemem var ve sigorta şirketinin bölge yetkilileri gelip keşif yaptığında Kale Alarmın ve yangın dedektörlerinin ts en 5414 standardına göre yapılmadığını söylediler. (elimde tutanak vardır.) 

Kale Alarm'ın müşteri hizmetlerini arayıp en son yaşadığım bu son durumları anlattığımda bana ilk baştaki keşif ve montajın benim onayım dahilinde yapıldığı için herhangi bir cihaz yer değiştirmesinde tekrar servis ücretinin (cihaz başı 25TL+80TL servis bedeli) bana yansıtılacağı söylendi. 

6000 metrekare için onlarca cihaz kullanıldığı ve daha önce defalarca bu ücretleri yeter ki asılsız ihbar sorunum çözülsün diye verdiğim için itiraz ettim. Her zamanki gibi fiyat itiraz şikayetim alınıp fiyat pazarlığı için aranacağım söylendi.

 Daha önce de itirazlarıma pazarlık için dönüş yaptılar. Yani müşteri hizmetleri diyor ki, TSE ® standartlarını benim takip edip gelen keşif ekibine yerleri benim gösterip montaj sırasında (2 gün sürüyor) başlarında yanlış bir şey yapmasınlar diye benim durmam isteniyor. Yoksa benim gibi defalarca servis ücreti ödeyeceksiniz. Zaten Güvenlik sistemleriyle alakalı bu kadar bilgim olsa kendim kurarım sistemi. Böyle bir firmaya ihtiyaç duymam.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm02 Ocak 15:53

Sayın Cemil S. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler