Toplam çözüm sayısı
..
Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Kale Alarm Teknik Hizmet Sorunlu!

799görüntüleme
Oktay
Oktay 31 Aralık 2020 16:18
Kale Alarm Teknik Hizmet Sorunlu!

Yaklaşık 6,7 ay önce mağazamıza kale ® satış personeli geldi. Kısa bir sohbetten sonra ürününü tanıtmaya başladı. Şöyle özetleyeyim; İçerideki sensörler en ufak hareketi algılıyor, Bir hırsızlık durumunda ilk olarak alarm çalar anında size ulaşım sağlanır, hemen arkasından kolluk kuvvetleri aranır. Ürününüzde ki en ufak arızayı sistemden görüyoruz ve anında iyileştirme işlemleri yapılıyor. Güvenlik konusunda bize güvenebilirsiniz vb... Bir sürü şişirme lafla bizi tavladılar ve mağazamıza sistemi kurduk.

Sistemde kurulduktan sonra uzun bir süre arıza varmış ve biz bunu fark etmemişiz daha sonra gece içeride kalan bir kediyi sensör algılıyor ve alarm 1 dakika kadar ötüyor bana veya kolluk kuvvetlerine hiçbir şekilde haber verilmiyor. Daha sonra şikayetimi belirttim, geldiler bir iki baktılar, tamamdır bundan sonra böyle bir sorun yaşamazsınız dediler. Daha haftasına aynı sorunu tekrar yaşadık. 

Servisi arıyorum gelmiyorlar, bana satış yapan temsilcilerini yakaladım anlattım bana hak verdi ben hemen gerekli işlemleri başlatacağım gerekirse ürünü değiştiririz dedi. Gidiş o gidiş ortada yok. Şu an sistem hala çalışmıyor her gün alarmı kurmaya devam ediyorum çalışmadığı halde. Bir sorun olursa bahaneleri olmaması için. 

Hiçbir güvenlik sağlamadan cebinizde ki parayı alıyorlar. Hayatımda gördüğüm en sorumsuz  firma. 

Kale Alarm Logo
Kale Alarm31 Aralık 2020 16:30

Sayın Oktay Ö. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler