Kale Alarm Sorunlu  Bir Firma

Fatih Fatih2 hafta önce

Kale alarm firmamüşterilerine yanlış bilgilendirme yapıp üyelik başlatan, olmayan özellikleri var gibi anlatıp sistem kuran, sistem kurulduktan sonra taahhüt ettikleri özelliklerin olmadığını anlayıp iptal ettirmek istediğimizde tonla cayma bedeli çıkaran yani haksız kazanç sağlayan bir firma. Tarafımıza fatura göndermeyip ne kadar borcumuz olduğunu bile müşteri hizmetlerinden bir türlü öğrenemediğimiz bir firma. Bilmediğimiz borcu avukata aktaran bir firma. Ödeme yapmak istediğimizde bize tutar söyleyemeyen bir firma. Kurtulmaya çalışıyoruz ama bir türlü üyeliğimizi iptal ettiremiyoruz. Verilen hizmet sıfır. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Kale Alarm Logo Kale Alarm 2 hafta önce

Sayın Fatih A, 25.06.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

profile-icon Fatih 2 hafta önce

Tarafıma arama yapıldı. Süreci uzatmak istiyorlar. Ödeme yapmak istiyorum diyorum. Bana avukatla görüşmem gerektiği söylenip korku psikolojisi yapmaya çalışıyorlar. Memnun kalmadığım bir süreç için anketi memnun kaldım şeklinde doldurmam gerektiği aksi takdirde üyeliği sonlandırmayacaklarını bildirdiler. Sizin tehditleriniz ve vasat hizmetlerinizden bıktım. Diğer mağazacı arkadaşlarıma da bu süreci anlatacağım ve onların da sizinle olan sözleşmelerini bitirmesini sağlayacağım. Böyle tehdit eder gibi zorla memnun kaldım diyemem size. Şimdi düşünüyorum şikayetimde sizin için çok az şeyler yazmışım.  

profile-icon Fatih 2 hafta önce

Tüm şikayetlere yazıldığı gibi sadece otomatik işe yaramaz cevaplar.

Kale Alarm Logo Kale Alarm 2 hafta önce

Sayın Fatih A, Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Asya 1 hafta önce  

    Cayma bedeli gibi saçma bir şeyle uğraşıyoruz. Ayrıca, arayıp hakkımızı istediğimizde de "art niyetli" olarak değerlendirdik. Muhatap yok. Kale varsa çözüm var, deniyor ancak kuruluma kadar sonrasında "maalesef" cümleleri duyuyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler