Kale Alarm  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum

Kale Alarm Sorumsuzluk Ve Müşteri Memnuniyetsizliği

836görüntüleme
Fırat
Fırat 26 Ekim 2020 18:01

Turuncu ve Gayret Gıda olarak, yaklaşık 10 yıldır ticaretle uğraşmaktayız, bu süreçte bir çok firma ile çalışma fırsatımız oldu. Kale Güvenlik benzeri dışarıdan desteğini aldığımız bir çok sektör var. Fakat hiç birinde kale güvenlik kadar umursamaz ve çözüme kavuşamaz sıkıntılar yaşamadık.

Depomuzda 3,5 yılı aşkın süredir sistemi kullanmaktayız. Depomuzu taşımak durumunda kaldık, ve araya dışsal zorlayıcı sebepler (covid19) girmesi sebebiyle iptal ve söküm işlemini gerçekleştiremedik. Bu süre zarfında depoyu boşaltmamız sonrasında, bilgimiz olmadan mal sahibi tarafından sökülen pırpırların ve alarm dedektörünün cezası tarafımıza yansıtıldı. Birkaç kez arayıp çözüm bulmaya gayret ettik. Mal sahibi bile mağduriyeti sebebiyle birkaç kez arayıp durumu izah etti, fakat asla çözüme kavuşturamadık.

Ne yaparsak yapalım sürekli başka bir oyalama ile aynı noktada kaldık. Kapımıza defalarca Pronet firmasının gelip bize makul teklifler vermesine rağmen biz hep tercihimizi Kale Güvenlik’ten yana kullandık ama malum son; sıfır çözüm sıfır profesyonellik. Üstüne üstlük tarafımıza yansıtılan bir sökme bedeli. Sonuç Kale Güvenlik pişmanlıktır.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm27 Ekim 2020 07:13

Sayın Fırat Ö. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Kale Alarm Logo
Kale Alarm27 Ekim 2020 16:18

Sayın Fırat Ö. 27.10.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Fırat
Fırat28 Ekim 2020 23:42
 

Kale güvenlik müşteri ilişkileri çözüm odaklı bir firma olduğunu düşünmüyorum.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler