sta-4-hoverİyi Çözüm

Kale Alarm Söküm Ücreti Talebi

Senem Senem15 Eylül 11:50

İş yerimi kapattığım için sözleşmesi biten kale alarm sistemimi kapatmak istiyorum. Kale alarm söküm ücreti talep ediyor. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ederim. Zaten sözleşmem bitmiş iş yerimi de kapadım bir ücret ödemek istemiyorum. Sözleşmedeki maddeden bilgimiz bile yok ki zaten 2017 yılından beri müşterinizim ve sözleşme bitiminde ücret talep etmek etik değil.

Gelişme :

1 hafta önce

Kapatma başvurusunu iptal edip devril ettim sistemi söküm ücreti artık yansılmıcagını ilettiler daha sonra adıma 94.40 TL fatura düzenlendi bu faturanın ıotal edilmesini talep ediyorum Çünkü sistemi devrettım.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5.0/5

Cevaplar

profile-icon Senem 15 Eylül 15:38

Ugur beyle görüşüldü çözüm üretildi teşekkürler

Kale Alarm Logo Kale Alarm 15 Eylül 11:51

Sayın Senem Ç. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler