Toplam çözüm sayısı
..
Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Seda'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Kale Alarm Söküm Süreci Ve Bedeli

960görüntüleme
Seda
Seda 30 Kasım 2020 22:48

4 yıldan fazla kullandığımız Kale Alarm güvenlik sisteminin adres değişikliğimizden ve ihtiyacımızın olmamasından dolayı boşalttığımız evimizden sokumunun yapılabilmesi için yazılı olarak ve telefon üzerinden defalarca iletmemize rağmen bir sonuç alamadık. Her seferinde durumun not alındığını bize dönüş yapılacağını ifade etmelerine rağmen bize konu ile ilgili bir dönüş sağlanmıyor. 

Bizi ilk arayan e*** adında bir bey kendisinin ilgileneceğini söylemesine rağmen bir daha kesinlikle bize dönüş sağlamamıştır. Bomboş evde cihazlar hala takılı duruyor. Bu süreçte bizden söküm bedeli de talep etmekteler. Birçok alarm firması 2 senenin üzerinde böyle bir ücret talep etmezken Kale Alarm bunu talep etmektedir. 

Bu söküm ücretinin mantıksız ve saçma olduğu aşikardır. Kale Alarm'ı kurarken bir günde adrese gelip bir iki saat içinde kurumları yaparken iptal etmeye kalktığımızda günlerce muhatap bulamamaktayız. Bu konuda ki rahatsızlığımız büyük ölçüdedir.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm30 Kasım 2020 22:49

Sayın Seda Ö. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Seda
Seda01 Aralık 2020 16:13

Salih bey tarafından arandım şikayetimle ilgili çözümlerin perşembeye kadar yerine getirileceği bilgisini aldım. Çözüm önerisi için teşekkür ederim sonucunuzu dört gözle beklemekteyim.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm01 Aralık 2020 16:16

Sayın Seda Ö. 01.12.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler