sta-4-hoverİyi Çözüm

Kale Alarm Söküm Bedeli Hk.

Mehmet Mehmet25 Ağustos 17:00

Yaklaşık 2,5 yıldır Kale Alarm müşterisiyim. Nisan 2020 de sözleşmem sona ermesine rağmen hala aboneliğim devam ediyor. Ev taşıyacağım için iptal etmek istediğim an benden 300 TL+ KDV para talep edildi. Bu nasıl bir saçmalık? Söküm bedeliymiş.

Sözleşmemizde yazılıyormuş ama gelen arkadaşlar satış temsilcileri bunları hiç uyarmıyorlar. Ben böyle bir şeyin kabul etmeyeceğimi söyledim. Bir dahada böyle bir Kale Alarm sistemiyle de çalışmam.

En önemlisi, Ankara Batı 1. Tüketici Mahkemesinin 2015/2506 sayılı emsal kararı ve 6502 sayılı Türk Ticaret Kanunun 5. Maddesi uyarınca, söküm bedeli adı altında bir ücret talep edilemeyeceğini öğrendim.

Ben bu parayı ödemeyeceğim ve tüm yasal yolları kullanacağım. Ama bir daha Kale Güvenliğe güvenmeyeceğim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star full-star
5.0/5

Cevaplar

Kale Alarm Logo Kale Alarm 26 Ağustos 15:49

Sayın Mehmet Barış Ç , 26.08.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Kale Alarm Logo Kale Alarm 25 Ağustos 17:01

Sayın Mehmet B. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler