Kale Alarm  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Volkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Kale Alarm Saygısız ve Geri Dönüş Yok

1.069görüntüleme
Volkan
Volkan 03 Ocak 2020 20:49
Çözüldü Çözüldü
Volkan'ın Teşekkür Mesajı
“Kale Alarm firmasından Esin Hanım’a müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımından ve çözümcül yaklaşımından ötürü kendisine teşekkür ediyorum.”

Kale alarm firmasından almış olduğum Alarmı yaklaşık Bir aydır iade Etmek istiyorum ve iade bedelini de kabul ettim. 15 kere en az aramama rağmen bir dönüş yapılmıyor bu ne ciddiyetsizlik anlamadım en son cihazları söküp genel müdürlüklerinin önünde yakacağım. Kale hırdavat firması benim müşterim bende Aras Kargo çalışanıyım şimdi üst düzey bir yetkiliye ulaşıp firmalarının ne durumda olduğunu onlara da anlatacağım. Gittiğim her yerde her firmada kötüleyeceğim kendilerini.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm 04 Ocak 2020 07:33

Sayın Volkan D. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Volkan
Volkan 04 Ocak 2020 19:46

Hala aranmayı bekliyorum...

Volkan
Volkan 06 Ocak 2020 09:43

Kale Alarm firmasından Esin Hanım’a müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımından ve çözümcül yaklaşımından ötürü kendisine teşekkür ediyorum.

Volkan
Volkan 06 Ocak 2020 09:44

Kale Alarm firmasından Esin Hanım’a müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımından ve çözümcül yaklaşımından ötürü kendisine teşekkür ediyorum.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm 06 Ocak 2020 09:46

Sayın Volkan D., 06.01.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler