Toplam çözüm sayısı
..
Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Murat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Kale Alarm İptal Talebim Gerçekleştirilmiyor

802görüntüleme
Murat
Murat 14 Ocak 13:52
ÇözüldüÇözüldü
Murat'ın Teşekkür Mesajı
“Salih Bey ile görüşerek problem çözüme kavuşturuldu teşekkürler”
Kale Alarm İptal Talebim Gerçekleştirilmiyor

06.01.2021 tarihinde dilekçe ile mevcut 199 ®475 sözleşme numaralı aboneliğimin iptali ile mail ile başvuruda bulundum. Sonrasında iptal işlemleri için arandım faturamın durdurulduğunu, fesih bedelini ve söküm işlemleri için servis geleceği bilgisi paylaşıldı. Üzerine servis aradı, 12.01.2021 tarihinde söküm için planlama yaptık. Üzerinden 2 gün geçmesine rağmen gelen giden arayan soran olmayınca bugün kale ® alarmı arayarak bilgi almaya çalıştığımda iptal sürecinin sonlanmadığını, faturalandırmanın devam ettiğini öğrendim. Telefonda iptal birimine bağlanılamadığını belirtti müşteri temsilcisi, sonra kendisi aradığını ilgililere ulaşamadığını daha sonra dönüş yapacağını bildirerek kapattı. İptal sürecinin bu şekilde uzuyor olması makul durmuyor.

Basit bir atlama olduğuna inanmak istiyor ve ivedilikle çözüm üretilmesini bekliyorum. İptal talep tarihinden sonra ortaya bir fatura çıkmaması gerekiyor. Arama kayıtları, dilekçe gönderimi ile ilgili dokümanlar mevcut çözüm arayan yetkililer ulaşabilir.

Bir firmanın hizmet kalitesinin önemli göstergelerinden birisi müşterisi kalmamaya karar verdiğindeki yaklaşımlarıdır. Takdiri okuyanlara bırakıyorum.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm14 Ocak 13:52

Sayın Murat D. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Murat
Murat14 Ocak 15:26

Salih Bey ile görüşerek problem çözüme kavuşturuldu teşekkürler

Kale Alarm Logo
Kale Alarm14 Ocak 15:35

Sayın Murat D. 14.01.2021 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

1 Yorum

Murat
Murat14 Ocak 15:25
 

Salih Bey ile görüşerek problem çözüme kavuşturuldu.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler