Kale Alarm İptal Sürecinde Çıkan Sorunlar!

Yiğit Yiğit09 Eylül 17:31

4 firmamın Kale Alarm 'da ve 1 firmamın p*** ’te olması ve bu 1 firmamı da Kale Alarm'a geçirmeyi düşünürken ocak ayında kapattığım mağazamda ilgili bir borç çıktı karşıma ve bununla ilgili olan bedeli ödedim ve karşılığında taahhüdüm bittiği halde iptalini isteyince iptal işleminiz gerçekleşecektir dendi bende bu aramalardan çok sıkıldığım için iptal işlemi gerçekleşti diye düşündüğümden ve telefonda görüştüğüm kisi sizi tekrar iptal için arayacaklar demediğinden iptal işlemim gerçekleşti zannederek arandığım süreçlerde müsaitliğim olmadığından telefonuma ulaşamamışlar ve bu yüzden iptal işlemimi bilgim dahilinde olmadan ben iptal edilmiş olarak biliyorken iptal işlemimi silmişler bu nedenle Kale Alarm üyeliğim devam etmekte kalmış ve karşıma faturalar yansımaya başlamış ben bunu hukuk bürosundan icra gönderilince öğrendim ki iptal olmamış ve sürekli borçlandırılmışım derdim sorun çözmek sorunları tekrar soruna itmek değil ilgilenmelerini istiyorum ama ilgilenen yok çoğu zaman portföylerine müşteri kazandırıyorum bir çok işlemde hep benim referansım vardır ama böyle bir durum yaşamam beni çok üzdü.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yiğit 09 Eylül 17:43

Gereken yapılırsa çok mutlu olurum bende kaleyi kaybetmek istemem eminim ki firmanız da bizi kaybetmek istemez şimdiden teşekkür ederim.

Kale Alarm Logo Kale Alarm 09 Eylül 17:32

Sayın Yiğit T, Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler