Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şehmus'un şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Kale Alarm İptal Bile Sorun!

590görüntüleme
Şehmus
Şehmus 08 Ekim 2020 14:46
ÇözüldüÇözüldü
Şehmus'un Teşekkür Mesajı
“Vefa Bey ile yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden tamamen olmasa da yinede yardımcı oldular. 50 TL bir fatura daha bize hayırlı olsun. Vefa Bey teşekkür ederim.”

Diyeceğim tek şey aldığınız parahak etmiyorsunuz. Parayı helalinden kazanın kurma ücretli taşıma ücretli iptal de ücretli. Dilerim aldığınız her haksız kazanç misliyle sizden alınır. Başladın mı bitiremiyorsun!

Kale Alarm Logo
Kale Alarm08 Ekim 2020 14:47

Sayın Şehmus K. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Kale Alarm Logo
Kale Alarm09 Ekim 2020 15:15

Sayın Şehmuz K, 09.10.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Şehmus
Şehmus09 Ekim 2020 15:19

Vefa Bey ile yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden tamamen olmasa da yinede yardımcı oldular. 50 TL bir fatura daha bize hayırlı olsun. Vefa Bey teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler